Inwestea Konsultea Wschod24 Afryka24 Pe24
Polska polityka zagranicznaUnia Europejska
Afryka Ameryka Łacinska Ameryka Północna Azja i Pacyfik Bliski Wschód Europa Wschód Unia Europejska Polska polityka zagraniczna Swiat
Własnie czytasz o całym swiecie
Przejdz do:
Wywiady
 Wywiad z Chaledem Meszaalem, przywódcą Hamasu: Nie walczymy z Izraelczykami dlatego, że są Żydami
 My, Amerykanie, nie jesteśmy dobrzy w szpiegostwie - Tim Weiner, Dziedzictwo Popiołów Historia CIA
 Laureat pokojowej Nagrody Nobla, Muhammad Yunus: Przenieśmy biedę do muzeum
 Wywiad z chargé d'affaires Nowej Zelandii w Polsce Nikiem Kiddle'em
 Róża Thun przed Forum Jednolitego Rynku: chcemy usprawnienia i rozwoju rynku wewnętrznego
 Historia polskich sierot, które wydostały się z ZSRR z armią Andersa - wywiad z prof. Taylor
więcej...
Warto przeczytać
 
 Siły zbrojne w państwach azjatyckich
 
 
 Unia przed rozszerzeniem
 Przemysł gazowy na świecie
 Dziesięć miesięcy Obamy widziane z Azji
 Raporty psz.pl
 Kobiety w różnych odsłonach
 Oblicza terroryzmu

    Wiadomosci


    ««  start « poprz. 11 12 13 14 15 16 17 18 nast.  » koniec »»
    W środę, 20 grudnia rozpoczęła się czterodniowa wizyta prezydenta Kazachstanu Nursułtana Nazarbajewa w Pekinie. Dwustronne rozmowy dotyczą głównie współpracy w dziedzinach transportu surowców energetycznych, wymiany handlowej, kontroli granic i edukacji.
    2006.12.21 10:14
    Michał Opala
    Wiadomości/Wschód (Obszar postradziecki)
    Premier Wiktor Janukowycz zadeklarował, że Ukraina jest zainteresowana eksportem surowców energetycznych na Białoruś. Swoje oświadczenie złożył w czasie konferencji prasowej, związanej ze szczytem Rady Szefów Rządów państw WNP.
    2006.11.27 00:08
    Jędrzej Malesza
    Wiadomości/Wschód (Obszar postradziecki)
    Prezydent Władimir Putin stwierdził, że projektowany ropociąg mający połączyć Syberię z wybrzeżem Pacyfiku powinien zostać odsunięty od brzegów jeziora Bajkał. Deklarację taką szef państwa złożył 26 kwietnia w Tomsku. „Jeśli istnieje choćby najmniejsze zagrożenie zanieczyszczenia Bajkału, to musimy myśleć o przyszłych pokoleniach i zrobić wszystko by być pewnym, że to zagrożenie zostanie nie tylko zminimalizowane, ale całkowicie wyeliminowane” – powiedział Putin.
    2006.04.28 10:36
    Paweł Świeżak
    Wiadomości/Wschód (Obszar postradziecki)
    ««  start « poprz. 11 12 13 14 15 16 17 18 nast.  » koniec »»